בזק – שירות לקוחות באינטרנט

בזק שרות לקוחות מספר טלפון להקלטת שיחה עם נציג שרות
012448443069255
שעות פעילות המוקד הטלפוני:
24 שעות ביממה
הקלטה מתבצעת באמצעות שיחה בינלאומית לאנגליה ותחויב בהתאם לתכנית התעריפים שלך אצל ספק התקשורת

שם חברה – בזק תמיכת אינטרנט 

בזק היא מקבוצות התקשורת הגדולות בישראל ומספקות עבור לקוחותיה תקשורת קווית ואלחוטית, תשתיות וחיבור אינטרנט מהיר למגזר הפרטי והעסקי, שירותי תמסורת, סיבים אופטיים ועוד.
הרשת הקווית של בזק
הרשת הקווית של בזק היא בעצם רשת המורכבת מתשתית דיגיטלית ותשתית IP – עם יותר מ-31,000 ק"מ של סיבים אופטיים פרוסים, כל אלו מאפשרים לבזק לספק את שירות מהיר ומקצועי ובמקביל ממשיכה  בזק להשקיע בשדרוג התשתיות, כדי שתוכל להמשיך ולהוביל ולשלוט בתחום התשתיות בישראל. כבר היום, רשת ה- NGN הקיימת של בזק מספקת קצבים של עד 100 מגה, וה- Fiber NGN יאפשר גלישה במהירות 1 GIG.

לקבלת נציג והקלטת השיחה במספר בינלאומי חייגו 012448443069255

אינטרנט מהיר
חברה למעלה מ-1.2 מיליון לקוחות אינטרנט שמרביתם בתשתית ה-NGN, כאשר בתקופה האחרונה מציעה בזק גם שדרוגים לשירותי בנדל, ספק ותשתית במקום אחד בקצבים של 15, 40 ו 100 מגה.
בין היתר, השיקה על גבי תשתית האינטרנט שירותי ערך מוסף מתקדמים בחינם כגון שירות  Free Cloud – שהמאפשר אחסון תמונות בענן, סרטונים וקבצים אישיים בצורה מאובטחת ללא הגבלת נפח, שירות Free WiFi המאפשר גלישה אלחוטית חופשית מחוץ לבית על ידי רשת שיתופית ואפליקציית Bphone המאפשרת לחסוך בעלויות נדידה מחו"ל בעלות שיחה מקומית.
החברה מפעילה את האתר b144.co.il. האתר עושה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, המאפשר לאתר מספרי טלפון של עסקים בקלות ובמהירות ע"י שליפת מידע באופן אינטואיטיבית ככל הניתן.

בזק שירות לקוחות מספר טלפון

בזק היא חברה מוכוונת לקוח, אשר שמה צרכיו וסדרי העדיפות שלו במרכז העשייה שלה. באתר האינטרנט של החברה תוכלו לקבל תמיכה טכנית אינטרנט בזק בשירותים הבאים:
Bezeq Free Cloud, Bezeq Free WiFi, Bphone, הבית החכם, אנטי וירוס, Fax2Mail, תא קולי, פתרון תקלות באינטרנט, בדיקת קו ADSL, אי חיבור לגלישה, בדיקת איטיות בגלישה, מדריך התקנת נתב, ניתוקים באינטרנט, התקנה והגדרת רשת אלחוטית, הזמנת טכנאי בזק ועוד.

בזק מעמידה עבור לקוחותיה מגוון ערוצי תקשורת ביניהם:

  • מוקד תמיכת טכנית בזק
    מוקד תמיכה טכנית בעלות שיחה רגילה – חייגו למספר טלפון 1800-335-166
    זמני פעילות:24 שעות ביממה, כל ימות השנה (למעט יום כיפור).
  • שירות עצמי ב – WEB
  • מדריכים מקצועיים באתר האינטרנט של בזק
  • שירות מחלקת פניות ציבור
  • שירות דיגיטלי

אופן השתתפות בהצבעה:

אנו שמחים על שבחרתם להתקשר באמצעות מספר הגישה שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות.
אל תישארו אדישים, הצביעו, השפיעו וסייעו לשיפור רמת השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש.
זכרו הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת שירות טוען שיפור
הבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמות הכללית שלכם מטיב השירות אותו קיבלתם

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם


הכניסו את מספר הטלפון שלכם:


דרגו בבקשה את רמת השירות