בזק – שירות לקוחות

בזק - דרוג שירות לקוחות
1900-72-5197
שעות פעילות המוקד הטלפוני:
24 שעות ביממה
השימוש בשירות כרוך בעלות של חמישים אג' לדקה

שם חברה – בזק שירות לקוחות 

בזק היא מקבוצות התקשורת הגדולות בישראל. החברות בקבוצת בזק מתמקדות בעולם הטלקום ומספקות בין היתר טלפוניה פנים ארצית ובינלאומית, תקשורת קווית ואלחוטית, תשתיות וחיבור אינטרנט מהיר ללקוחות פרטיים ועסקיים, שירותי תמסורת, סיבים אופטיים ועוד.
הרשת הקווית של בזק
הרשת הקווית של בזק היא בעצם רשת המורכבת מתשתית דיגיטלית ותשתית IP – עם יותר מ-31,000 ק"מ של סיבים אופטיים פרוסים, כל אלו מאפשרים לבזק לספק את שירות מהיר ומקצועי ובמקביל ממשיכה  בזק להשקיע בשדרוג התשתיות, כדי שתוכל להמשיך ולהוביל ולשלוט בתחום התשתיות בישראל. כבר היום, רשת ה- NGN הקיימת של בזק מספקת קצבים של עד 100 מגה, וה- Fiber NGN יאפשר גלישה במהירות 1 GIG.

לקבלת נציג והשתתפות חייגו 1900-72-5197

אינטרנט מהיר
חברה למעלה מ-1.2 מיליון לקוחות אינטרנט שמרביתם בתשתית ה-NGN, כאשר בתקופה האחרונה מציעה בזק גם שדרוגים לשירותי בנדל, ספק ותשתית במקום אחד בקצבים של 15, 40 ו 100 מגה.
בין היתר, השיקה על גבי תשתית האינטרנט שירותי ערך מוסף מתקדמים בחינם כגון שירות  Free Cloud – שהמאפשר אחסון תמונות בענן, סרטונים וקבצים אישיים בצורה מאובטחת ללא הגבלת נפח, שירות Free WiFi המאפשר גלישה אלחוטית חופשית מחוץ לבית על ידי רשת שיתופית ואפליקציית Bphone המאפשרת לחסוך בעלויות נדידה מחו"ל בעלות שיחה מקומית.
החברה מפעילה את האתר b144.co.il. האתר עושה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, המאפשר לאתר מספרי טלפון של עסקים בקלות ובמהירות ע"י שליפת מידע באופן אינטואיטיבית ככל הניתן.

בזק שירות לקוחות מספר טלפון

בזק היא חברה מוכוונת לקוח, אשר שמה צרכיו וסדרי העדיפות שלו במרכז העשייה שלה. החטיבה הפרטית מספקת שירות הניתן ללקוחות הפרטיים של החברה, ובין תחומי אחריותה מוקדי השירות והתמיכה הטכנית של החברה, טכנאי שטח ושירות מודיעין 144. החטיבה העסקית של בזק מספקת פתרונות תקשורת למגזר העסקי, חברות ומשרדים בפריסה ארצית. באתר האינטרנט של החברה תוכלו לקבל תמיכה בשירותים הבאים:
Bezeq Free Cloud, Bezeq Free WiFi, Bphone, הבית החכם, אנטי וירוס, Fax2Mail, תא קולי, פתרון תקלות באינטרנט, בירור מועד הגעת טכנאי, בדיקת קו טלפון ואינטרנט, עזרה בהתקנת נתב / ראוטר, בדיקת מהירות גלישה, תמיכה לנתבי הרשת האלחוטית,נגישות, מעבר דירה, ברור חשבונית, הוספת שירותים ועוד.

בזק מעמידה עבור לקוחותיה מגוון ערוצי תקשורת ביניהם:

 • מוקד שירות טלפוני בזק – בנושאי חשבונות
  בירורים ופניות בנושאי שירות וחשבונות בעלות שיחה רגילה
  בטלפון – 1800-800-199
  פקס 03-6118221 זמני פעילות: בימים א'-ה': 08:00-18:00
  יום ו': 08:00-12:30 (למעט ימי חג ומועד)
  מוקד תשלום חשבון בכרטיס אשראי
  תשלום חשבון טלפון באמצעות מענה קולי ממוחשב 24 שעות ביממה
 • מוקד תמיכה טכנית
 • שירות עצמי ב – WEB
 • שירות מחלקת פניות ציבור
 • שירות דיגיטלי

אופן השתתפות בהצבעה:

אנו שמחים על שבחרתם להתקשר באמצעות מספר הגישה שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות.
אל תישארו אדישים, הצביעו, השפיעו וסייעו לשיפור רמת השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש.
זכרו הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת שירות טוען שיפור
הבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמות הכללית שלכם מטיב השירות אותו קיבלתם

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם


הכניסו את מספר הטלפון שלכם:


דרגו בבקשה את רמת השירות